OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW

BIOLOGICZNA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW

Są sytuacje, w których trudno czekać na wykonanie kosztownego przyłącza kanalizacyjnego. Są przypadki, gdy w ogóle nie jest to możliwe. Oferowane przez nas oczyszczalnie biologiczne (ekologiczne) to urządzenia, dzięki którym ścieki odprowadzać i oczyszczać można (zgodnie z prawem) z każdej działki. Oczyszczalnia biologiczna z naszej oferty pozwala efektywnie pozbyć się nieczystości i korzystać z domu czy innego budynku bez żadnych przeszkód.

Nasze propozycje to trzy rodzaje przydomowych oczyszczalni biologicznych. Każda z nich przeznaczona jest do nieco innego zastosowania. Warto poznać je lepiej. Chętnie opowiemy Państwu o różnicach między nimi i pomożemy wybrać najlepsze dla Państwa rozwiązanie.

Poniżej przedstawiamy trzy rodzaje biologicznych oczyszczalni scieków. Pierwszy typ oczyszczalni to kompaktowa oczyszczalnia biologiczna typu TOPAS. Oczyszczalnia ta może być zastosowana zarówno jako przydomowa oczyszczalnia ścieków, ale też jako osiedlowa, zakładowa a nawet jako oczyszczalnia dla wsi i małych miasteczek.

Drugi typ oczyszczalni nazwany MONOBLOK to oczyszczalnia biologiczna stosowana w obiektach przewidzianych do rozbudowy. Mogą ona służyć jako oczyszczalnia ścieków dla większych obiektów użyteczności publicznej, wsi, miasteczek.

Trzeci typ oczyszczalni występujący pod nazwą FLEXIDIBLOK, to biologiczna oczyszczalnia ścieków SBR przeznaczona dla wsi, miast, miasteczek, osiedli małych i dużych.

BIOLOGICZNA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW

Są sytuacje, w których trudno czekać na wykonanie kosztownego przyłącza kanalizacyjnego. Są przypadki, gdy w ogóle nie jest to możliwe. Oferowane przez nas oczyszczalnie biologiczne to urządzenia, dzięki którym ścieki odprowadzać i oczyszczać można (zgodnie z prawem) z każdej działki. Przydomowa oczyszczalnia ścieków z naszej oferty pozwala efektywnie pozbyć się nieczystości i korzystać z domu czy innego budynku bez żadnych przeszkód.

Nasze propozycje to trzy rodzaje oczyszczalni biologicznych. Każda z nich przeznaczona jest do nieco innego zastosowania. Warto poznać je lepiej. Chętnie opowiemy Państwu o różnicach między nimi i pomożemy wybrać najlepsze dla Państwa rozwiązanie.

Poniżej przedstawiamy trzy rodzaje biologicznych oczyszczalni scieków. Pierwszy typ oczyszczalni to kompaktowe  oczyszczalnie  typu TOPAS. Oczyszczalnie te mogą być zastosowane zarówno jako przydomowe oczyszczalnie ścieków, ale też jako osiedlowe, zakładowe a nawet jako oczyszczalnie dla wsi i małych miasteczek.

Drugi typ oczyszczalni nazwany MONOBLOK to biologiczne oczyszczalnie stosowane w obiektach przewidzianych do rozbudowy. Mogą one służyć jako oczyszczalnie dla większych obiektów użyteczności publicznej, wsi, miasteczek.

Trzeci typ oczyszczalni występujący pod nazwą FLEXIDIBLOK, to biologiczne oczyszczalnie ścieków SBR przeznaczone dla wsi, miast, miasteczek, osiedli małych i dużych.a

OCZYSZCZALNIE TOPAS

Biologiczne oczyszczalnie Topas

BIOLOGICZNA OCZYSZCZALNIA TOPAS – to kompaktowe biologiczne oczyszczalnie ścieków produkowane w kilku wersjach w zależności od potrzeb inwestora. Oczyszczalnia ścieków TOPAS produkowana jest w wielkości, pozwalającej obsłużyć od 1RLM do 400 RLM (rzeczywistej liczby mieszkańców), oczyszczalnia ta może być stosowana praktycznie wszędzie i w każdych warunkach – to duża zaleta – oczyszczalnie te często są stosowane przy hotelach, motelach, w zakładach jako oczyszczalnie ścieków bytowych. 

OCZYSZCZALNIE MONOBLOK

Biologiczne oczyszczalnie Monoblok

BIOLOGICZNE OCZYSZCZALNIE MONOBLOK są pośrednim rozwiązaniem pomiędzy oczyszczalniami kompaktowymi typu TOPAS, a oczyszczalniami komunalnymi typu FLEXIDIBLOK. Technologia MONOBLOK-T opracowana została z myślą o stosowaniu jej w sytuacji kiedy, nie ma możliwości zastosowania technologii TOPAS , ale też nie da się zastosować technologii  FLEXIDIBLOK. Innymi słowy jest to technologia stosowana w sytuacjach w których trudno dobrać wielkość oczyszczalni ścieków a istnieje możliwość rozbudowy. 

OCZYSZCZALNIE FLEXIDIBLOK

Biologiczne oczyszczalnie Flexidiblok

Biologiczna oczyszczalnia Flexidiblok to ostatnia z proponowanych przez P.W. Metal-Bud oczyszczalni ścieków. Oczyszczalnie FLEXIDIBLOK są oczyszczalniami pracującymi w systemie SBR i najczęściej są produkowane w wielkościach powyżej 700RLM i stosowane przy osiedlach mieszkalnych , wsiach , miasteczkach i miastach. 
FLAXIDIBLOK to nowoczesna oczyszczalnia biologiczna o dużych możliwościach i w pełni zautomatyzowana.

Biologiczna oczyszczalnia ścieków

Gdy sytuacja zmusza nas do zamontowania oczyszczalni biologicznej, pozornie może wydawać nam się to droższym rozwiązaniem. Jednak na każdą inwestycję należy patrzeć jak na budowę domu. Chcemy wszak budować coś trwałego z materiałów najwyższej jakości, co pozwoli nam zaoszczędzić w perspektywie nie roku, ale wielu lat. Identycznie sytuacja ma się z biologiczną oczyszczalnią ścieków. Każda oczyszczalnia biologiczna to nie tylko zysk dla Ciebie, ponieważ utrzymanie szamba oznacza poważne koszta, ale i potężny zysk dla środowiska.

Jak działa oczyszczalnia biologiczna?

Biologiczne oczyszczanie ścieków różnią się od siebie wielkością i przeznaczeniem, ale ich ogólne zasady działania są bardzo podobne. Pierwszym etapem jest zatrzymanie stałych osadów, następnie dochodzi do rozkładu zanieczyszczeń z pomocą bakterii beztlenowych. Kolejnym etapem są procesy biochemiczne, które wywołują bakterie tlenowe. Sprawna oczyszczalnia biologiczna gwarantuje, iż wskaźnik oczyszczania wyniesie 98%.

Close Menu

Zadzwoń!